10 причин обрати КНТЕУ: студентські клуби та об‘єднання

Разом з Радою студентського самоврядування у КНТЕУ діє велика кількість тематичних клубів та об‘єднань.

Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених КНТЕУ - об’єднання талановитих науковців, які займаються організацією інтелектуальних конкурсів, вікторин, квестів, круглих столів. Саме тут ви зможете обговорити найцікавіші новини та події України і світу, знайти відповіді на найскладніші запитання і сформувати нові теорії та ідеї.

Правничий клуб - майбутнє нашої юриспруденції та політики. Студенти регулярно влаштовують обговорення новацій та ініціатив, запрошують відомих спікерів, надають консультації в Юридичній клініці. Українська правова еліта народжується саме тут!

ЕКО-клуб - об‘єднання студентів, які мають активну соціальну позицію, піклуються про довкілля та борються за сталий розвиток країни та планети. Найцікавіші еко-ініціативи, регулярні проєкти та цікаві зустрічі з лідерами думок!

Клуб «ТРОС» - об‘єднання рекламістів та маркетологів, які щороку влаштовують Фестиваль реклами, допомагають створювати та просувати нові бренди та продукти.

Це лише найбільші студентські клуби з двадцяти, які діють у КНТЕУ!

Впевнені, що серед їх різноманіття кожен зможе знайти щось до вподоби!

16.07.2020
остання редакція 25.07.2020