10 причин обрати КНТЕУ: студентський кампус

Впевнені, що багато з вас мріяли навчатись в університетах з великою територією, студентськими гуртожитками і сучасним кампусом. Думаєте це кадр з американського фільму? Ні, для цього не потрібно їхати закордон! Все це можна знайти в КНТЕУ!

Кампус університету має величезну паркову територію з місцями для відпочинку, тематичними локаціями та зонами для саморозвитку і творчості, їдальнями, кафе та кав’ярнями, спортивними манежами, хореографічними залами, майданчиками для занять спортом на відкритому повітрі.

Протягом активних років навчання в університеті ви встигнете побувати всюди, відчути неймовірні емоції й залишити незабутні спогади!

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути чи прочитати, тому пропонуємо до вашої уваги відеотур нашим університетом!

20.07.2020
остання редакція 21.07.2020