З Днем народження, вельмишановний пане ректоре!

Колектив Київського національного торговельно-економічного університету – викладачі, науковці, співробітники, здобувачі вищої освіти - сердечно вітає видатного реформатора, відомого науковця, талановитого менеджера, фундатора торговельно-економічної освіти країни, найсучаснішого лідера – АНАТОЛІЯ АНТОНОВИЧА МАЗАРАКІ!

Ваші енциклопедичні знання, системний підхід до справ, значний практичний досвід, постійне прагнення до самовдосконалення, перфекціонізм, людська інтуїція, почуття прекрасного, новаторські рішення, щоденна кропітка праця дозволили створити фінансово стабільний Університет європейського типу, найпопулярніший серед вступників!

ДОРОГИЙ АНАТОЛІЮ АНТОНОВИЧУ!

Вдячні за можливість пишатися Родиною КНТЕУ!

Ми бажаємо Вам міцного здоров’я та невичерпної творчої енергії на подальші видатні справи!

Нехай студенти та аспіранти радують навчальними та науковими здобутками, викладачі – актуальним контентом  дисциплін та педагогічною майстерністю, співробітники – якісною працею, партнери університету – цікавими проєктами, держава - фінансуванням!

І завжди нехай Вас зігріває сімейне тепло та допомагає дружня підтримка!

Процвітання справі Вашого життя – рідному Київському національному торговельно-економічному університету!

Команда КНТЕУ,
готова під Вашим керівництвом до нових звершень та досягнень!

Інтерв'ю Анатолія Антоновича Мазаракі для онлайн-видань "Weekend.Today" та "Dsnews".

З Днем народження ректора привітали:

27.07.2020
остання редакція 05.08.2020