Локальна пріоритетність заяв при вступі на магістратуру!

Вступнику

До уваги вступників на навчання

до Київського національного торговельно-економічного університету для здобуття освітнього ступеня

«МАГІСТР»

Відповідно до Правил прийому до КНТЕУ при вступі на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра за державним замовленням, при поданні заяв на фіксовані конкурсні пропозиції, в університеті застосовується локальна пріоритетність – визначена вступником черговість заяв (від 1 до 5, де 1 є найвищою пріоритетністю).

Кожному вступнику, після подання електронної заяви, необхідно встановити локальну пріоритетність в наданій приймальною комісією заяві, що надійде на особисту електронну пошту.

Заява засвідчується особистим підписом і повертається на електронну пошту, з якої була отримана АБО заповнюється особисто в приймальній комісії при поданні заяви в паперовому вигляді.

Допуск до участі у вступних фахових випробуваннях здійснюється за умови отримання заяви з визначеною пріоритетністю, про що буде свідчити статус в електронному кабінеті «Зареєстровано».

Вступники, які подали електронні заяви і не визначили локальну пріоритетність  до вступних випробувань не допускаються.

РОЗКЛАД ПРОВЕДЕННЯ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ

06.08.2020