Відзначення державними нагородами з нагоди Дня Незалежності України

Указом Президента України №335/2020 за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм почесне звання "Заслужений юрист України" присвоєно завідувачеві кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права Київського національного торговельно-економічного університету Наталії Анатоліївні Мазаракі!

Колектив університету щиро вітає Наталію Анатоліївну та бажає нових професійних здобутків!

25.08.2020
остання редакція 01.09.2020