КНТЕУ в ТОП-5 найпопулярніших ЗВО України серед цьогорічних вступників!

На сайті Міністерства освіти і науки України, після завершення основного етапу вступної кампанії 2020 – подання електронних заяв на вступ до ЗВО для отримання ступеня бакалавра та магістра на основі повної загальної середньої освіти – опубліковано список найпопулярніших університетів.

До Київського національного торговельно-економічного університету надійшло 40 818 заяв і завдяки цьому КНТЕУ увійшов до преміум-п'ятірки найпопулярніших ЗВО України! Водночас відрив від 6 місця становить більше 7 тисяч заяв.

Проміжні результати вступної кампанії демонструють зацікавленість молоді отримувати якісну та інноваційну освіту в стінах КНТЕУ. Сучасна матеріально-технічна база, комфортні умови проживання та навчання, професіоналізм викладачів – саме це є результатом щоденної праці всього трудового колективу університету.

Місце у рейтингу

Назва ЗВО

Кількість заяв

Київський національний університет імені Тараса Шевченка