Список рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
Реєстрація на участь у спеціально організованій сесії ЄВІ
Приймальна комісія КНТЕУ
Вступна кампанія 2021
Правила прийому до КНТЕУ для здобуття вищої освіти в 2021 р.
Інформаційні пакети ЄКТС
Вступникам з Донбасу та Криму
Вступ на БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступ на МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступникам на основі ОКР мол.спец., ОПС фахового мол.бак. та ОС мол.бак. (2021)
Вступ до магістратури (2021)
Вступ до магістратури без ЗНО (прийом 2021)
Одночасне здобуття вищої освіти (2021)
English speaking educational programs
Програми вступних випробувань (вступ 2021)
For foreign citizens and stateless persons who want to becomе KNUTE students
Друга вища освіта, програми МВА
Розмір плати за надання освітніх послуг для вступників 2021 року
Вступ-2021: відеороз`яснення для вступників та їхніх батьків
Ми в Telegram

Вступна кампанія 2021

Вступнику

Увага!   1 серпня 2021 р. (неділя) Приймальна комісія КНТЕУ працює з 09:00 до 13:00 год, без перерви

Розпочато прийом е-заяв та документів

КАЛЬКУЛЯТОР РОЗРАХУНКУ КОНКУРСНОГО БАЛУ

В Київському національному торговельно-економічному університеті  з 01 липня 2021 р. працює Консультаційний центр Приймальної комісії для надання допомоги вступникам при формуванні електронних кабінетів та поданні заяв в електронній формі   (Конгрес Центр корпус В, кімн. 106)

Звертайтеся до Центру! Вам допоможуть зареєструвати  електронний кабінет, подати заяви в електронній формі, завантажити відповідні документи. Отримаєте ґрунтовну консультацію.

14 липня 2021 року, розпочинається прийом електронних заяв та документів для вступників на бакалавра чи наскрізного магістра до закладів вищої освіти та на основі 11 класів за денною формою здобуття освіти до закладів фахової передвищої освіти. Подача е-заяв та документів відбувається на сайті vstup.edbo.gov.ua

Для вступників на бакалавра чи наскрізного магістра прийом заяв та документів на вступ (електронно, крім категорій, визначених п. 1 розділу VI Умов прийому) – з 14 липня:

• до 16 липня – для тих, хто вступає за співбесідою, вступними іспитами і творчими конкурсами;
  • до 23 липня – за результатами ЗНО, вступних іспитів та творчих конкурсів, якщо вони були складені з 1 до 13 липня.

На основі 11 класів за денною формою здобуття освіти до закладів ФПО прийом заяв та документів розпочинається 14 липня, крім військових коледжів сержантського складу та фахових коледжів зі специфічними умовами навчання, а закінчується о 18.00 у такі дні:

• 26 липня – для осіб, які вступають на основі співбесіди або вступних іспитів та творчих конкурсів;
  • 2 серпня – для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання.

У 2021 році вступники зможуть подати максимум 5 заяв на бюджет, як і минулого року. А от вступників на контракт очікує новація щодо обмеження кількості поданих заяв для вступу на контракт – до 30 заяв включно.

Також вступники, які отримають бюджетні місця за результатами конкурсу, але захочуть, щоб інші їхні заяви брали участь у конкурсі на контракт, мають обов’язково повідомити про це приймальну комісію під час виконання вимог до зарахування (подання оригіналів документів). Для цього необхідно буде написати відповідну заяву. В іншому разі ці заяви автоматично будуть виключені з конкурсу на контракт.

Реєстрація електронних кабінетів

Відеоінструкція https://www.youtube.com/watch?v=HjC_fbnABRE&list=PLFVSJgZgf7h-IO4BFn_qC4yfnTbEZfyGF

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВСТУПНИКА

Організаційна структура