Міжнародна науково-практична конференція «Соціально-економічні виміри євроінтеграційних процесів: тенденції, виклики, перспективи»

Українська асоціація викладачів і дослідників європейської інтеграції та Київський національний торговельно-економічний університет у співпраці з Національним Еразмус+ офісом в Україні запрошують до участі в міжнародній науково-практичній конференції «СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ ВИМІРИ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ: ТЕНДЕНЦІЇ, ВИКЛИКИ, ПЕРСПЕКТИВИ», яка відбудеться 29-30 жовтня 2020 року.

Метою конференції є забезпечити академічний майданчик для обговорення ключових здобутків і головних викликів соціально-економічного розвитку ЄС та його взаємозв’язків з іншими країнами світу, а також для рефлексії над викликами європейській інтеграції, що спричинені глобальною пандемією COVID-19.

До участі в конференції запрошуються усі, хто цікавиться соціально-економічною проблематикою розвитку Європейського Союзу і загалом євроінтеграційною тематикою.

Робочі мови конференції: українська та англійська.

Форма участі: змішана (поєднання offline та online участі).

Місце проведення: Київський національний торговельно-економічний університет.

Шановні учасники конференції

Інформуємо, що з огляду на епідеміологічну ситуацію, конференція відбудеться в змішаній формі (поєднання offline та online участі).
Також організаторами конференції скасовано реєстраційний внесок. Участь у конференції є безкоштовною.

Інформація

Статті необхідно надіслати до 05 жовтня 2020 року на електронну скриньку: publish@yearlybook-aprei.com.ua
З вимогами до оформлення статей можна ознайомитись за цим посиланням

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ