logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Професор КНТЕУ Караваєв Т.А. обраний до складу Ради європейської організації FATIPEC

Загальна інформація

Відбулося онлайн-засідання Ради FATIPEC (Federation of Associations of Technicians for Industry of Paints in European Countries) 1 вересня 2020 року. FATIPEC – європейська організація, що об’єднує технічних спеціалістів та інших фахівців, задіяних у виробництві лакофарбових товарів у країнах ЄС (http://www.fatipec.com). Кожні 2 роки FATIPEC проводить Європейський технічний конгрес у сфері лакофарбових матеріалів і покриттів (European Technical Coatings Congress – ETCC).

На засіданні професор кафедри товарознавства та митної справи КНТЕУ Караваєв Тарас Анатолійович був обраний до складу Ради FATIPEC. Він є делегатом від України, а саме Української асоціації українських виробників лакофарбової промисловості (АУВЛП), технічного комітету стандартизації ТК 168 «Лаки та фарби».
Караваєв Т.А. взяв участь в обговоренні питань порядку денного засідання Ради FATIPEC. Іноземним колегам повідомив про стан розвитку лакофарбової промисловості в Україні, формування ринку лакофарбових товарів та пов’язані з цим заходи, які проводилися в Україні у 2019-2020 рр. Зазначив про діяльність ТК 168 з розроблення та впровадження стандартів серії «Фарби та лаки», які ідентичні з міжнародними та європейськими.
Окремо надав інформацію членам ради FATIPEC про Київський національний торговельно-економічний університет, який готує фахівців за різними напрямками, зокрема для сфери підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.
Професор Караваєв Т.А. став одним із 24-ьох членів Ради FATIPEC, що є міжнародним визнанням його наукових досягнень і розробок у сфері лакофарбових матеріалів і покриттів.

01.09.2020
43220
3916
остання редакція 21.09.2020
43220