Тренінг з підготовки кулінарної команди юніорів КНТЕУ до участі в міжнародних кулінарних змаганнях

З метою участі в міжнародних кулінарних змаганнях Європи протягом 2021-2022 рр. у Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся конкурсний відбір студентів факультету ресторанно-готельного і туристичного бізнесу до кулінарної команди юніорів КНТЕУ.

Наставником команди люб'язно погодився виступити Кнуд Ерік Ларсен (Данія) – член Всесвітньої асоціації шеф-кухарів WACS, міжнародний суддя кулінарних змагань, виконавчий директор КМ Scandinavia, член Асоціації шеф-кухарів Норвегії, професійний шеф-кухар з багаторічним досвідом роботи у сфері ресторанних технологій.
З 31 серпня по 2 вересня 2020 року в лабораторії ресторанних технологій КНТЕУ відбувся тренінг кулінарної команди юніорів КНТЕУ.
Формат тренінгу: онлайн-лекції з теоретичних основ кулінарії, перетворення нутрієнтів у технологічних процесах, основні способи і прийоми технологічної обробки харчової сировини (ферментування, маринування, соління, фумігація); онлайн-консультування (Zoom meeting) Кнуда Еріка Ларсена та практичні відпрацювання в лабораторії базових кулінарних навичок з приготування бульйонів, супів, соусів та десертів членів кулінарної команди юніорів КНТЕУ (14 осіб).

Другий етап практичної підготовки команди завершився 2 вересня 2020 року, учасники якої продемонстрували професійні здібності щодо базових навичок кулінарів та кондитерів. Під уважним онлайн-керівництвом наставника командою приготовано бульйон Консоме білий, бульйон з телятини Fond blanc, коричневий телячий бульйон Jus De Veu, коричневий телячий гляс Fond brun, консоме de Gibler, консоме з дичини, рибний бульйон Fond de poisson, рибний концентрат Essence de poisson, бульйон з лобстерів, лобстерне масло; Андалузький суп, суп Міністроне, куряче консоме, консоме Селестін, Ферм'є консоме, консоме Жардін, картопляний суп-пюре Еліс, морквяний суп-пюре, лобстерний суп-велюте Кардинал (Veloute Cardinal), соус Демі-гляс, соуси Аламанде, Бернуаз, Морней, Голандез, Каррі, лобстерний соус Homand, оранж-крем соус, масляний крем на жовтках та білках, фруктовий та цитрусовий сорбет, беньє та заварний крем, соус сабайон, апельсиново-сливовий соус, малинове желе та фруктове суфле, соус мигдальний та багато іншого.

Щиро дякуємо наставнику кулінарної команди юніорів КНТЕУ Кнуду Еріку Ларсену за ініціативу та професійну підтримку команди, спонсору команди – італійській професійній кулінарній асоціації!

Щиро вдячні Associazione U.C.M. в особі президента Паоло Брешіа (Paolo Brescia), а також керівництву університету, зокрема ректору А.А. Мазаракі, декану факультету ресторанно-готельного і туристичного бізнесу Н.І. Ведмідь, викладачам кафедри технології і організації ресторанного бізнесу за створені умови, можливості, мотивацію та підтримку!

Бажаємо успіхів, творчого натхнення та нових здобутків!

остання редакція 04.09.2020
Vega