Набір на навчання за програмою подвійного дипломування між КНТЕУ та Університетом Гренобль Альпи

Шановні студенти!

До 25 вересня 2020 року проводиться набір на навчання за програмою подвійного дипломування між Київським національним торговельно-економічним університетом та Університетом Гренобль Альпи (м. Гренобль, Франція) за освітнім ступенем «Бакалавр з економіки та управління» на дистанційній основі.

Навчання проходить англійською або французькою мовами (на вибір студента). Термін навчання – 1 рік.

Для студентів, які обрали навчання французькою мовою, є можливість виїзду на навчання на другий семестр безпосередньо до Університету Гренобль Альпи.

Вимоги до студентів: Програма навчання розрахована на студентів останнього року бакалаврату, обох років магістратури та випускників КНТЕУ усіх факультетів та спеціальностей. Бажана наявність сертифіката, який підтверджує рівень володіння англійською/французькою мовою щонайменше на рівні В1.

За детальною інформацією щодо умов вартості та навчання звертайтеся до Центру європейської освіти КНТЕУ  з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 17:00 (навчальний корпус «Д», кім. 229).

остання редакція 08.09.2020
Vega