Дистанційний марафон для державних службовців - 2

В Інституті вищої кваліфікації протягом серпня організовано і проведено низку дистанційних семінарів за короткостроковими програмами підвищення кваліфікації державних службовців Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві:

«Комп’ютерні технології в публічному управлінні» (Кулаженко Володимир Валерійович, кандидат економічних наук, доцент  кафедри цифрової економіки та системного аналізу КНТЕУ; Озерян Ольга Леонідівна, тренер освітніх програм Академії інноваційного розвитку освіти МОНУ);

«Новації законодавства» (Ільїна Анастасія Олександрівна, кандидат економічних наук, доцент кафедри публічного управління та адміністрування КНТЕУ; Івасин Олександр Романович, кандидат юридичних наук, доцент кафедри міжнародного приватного, цивільного та комерційного права КНТЕУ, адвокат; Савченко Наталія Григорівна, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів КНТЕУ).

До участі в семінарах долучилося 400 державних службовців.

30.08.2020
остання редакція 08.09.2020