Науковці КНТЕУ в лідерах конкурсу НФДУ «Підтримка досліджень провідних та молодих вчених»

Науковою радою Національного фонду досліджень України 8 вересня 2020 року підбито підсумки конкурсу «Підтримка досліджень провідних та молодих вчених». Одним з переможців конкурсу визнано поданий під керівництвом ректора КНТЕУ д.е.н., проф. А.А. Мазаракі проєкт «Торговельно-економічна політика держави в умовах гібридної війни». У рейтинговому списку учасників конкурсу проєкт отримав найвищий бал з-поміж інших наукових досліджень та розробок на економічну тематику.

Виконавцями проєкту є: Дугінець Г.В., д.е.н., доц., завідувач кафедри світової економіки; Мазаракі Н.А., д.ю.н., доц., завідувач кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права; Калюжна Н.Г., д.е.н., проф., професор кафедри світової економіки; Саркісян Л.Г., к.е.н., доцент кафедри світової економіки; Самсонова Л.В., к.е.н., старший викладач кафедри світової економіки; Бусарева Т.Г., докторант кафедри світової економіки.

Метою проєкту є розробка системної наукової концепції реалізації торговельно-економічної політики держави в умовах гібридної війни. Розроблені теоретичні положення та практичні рекомендації будуть спрямовані на поглиблення теоретико-методичних підходів до розуміння змісту, форм, методів та наслідків реалізації торговельно-економічної політики держави в умовах ускладнення та гібридизації інструментарію глобального торговельно-економічного суперництва.

остання редакція 10.09.2020
Vega