logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Лідерство для АРМА

Загальна інформація

Відповідно до виграного тендеру Інститут вищої кваліфікації організував та провів 9-10 вересня 2020 року дистанційний семінар для керівного складу та працівників Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

У рамках програми були розглянуті питання:

1. Основні поняття лідерства, керівництва та командної роботи, зокрема: нормативні документи, завдання розвитку лідерства, різниця між лідером і керівником, інноваційне лідерство, створення команди, удосконалення сучасних підходів до лідерства.

2. Розвиток інформаційно-аналітичних компетентностей лідера, а саме: особливості інформаційної компетентності, критерії аналітичного мислення, основні методи аналітичної діяльності.

3. Формування емоційного інтелекту лідера: складові емоційного інтелекту, конфлікти, принципи вирішення конфлікту.

4. Управління змінами як головний чинник реалізації лідерський якостей у командній роботі: сутність та основна характеристика змін, особисте сприйняття змін, типові бар’єри для впровадження змін, спротив до змін: традиційні і нетрадиційні методи долання спротиву, процес організаційних змін відповідно до моделі Курта Левіна, управління змінами.

Слухачі успішно склали залік та надали високу оцінку майстерності викладача Озерян Ольги Леонідівни (тренерки освітніх програм Академії інноваційного розвитку освіти Міністерства освіти і науки України) та рівню організації семінару загалом.

10.09.2020
433884
3641
остання редакція 14.09.2020
43220