Навчання за магістерськими програмами в Бізнес-школі «Ауденсія»

У рамках угоди про співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом та Бізнес-школою «Ауденсія» (м. Нант, Франція) оголошується набір на програму студентського обміну за спеціальностями «Міжнародний магістр з менеджменту» і «Медіа та комунікації» на другий семестр 2020-2021 н. р. Мова навчання – англійська.

Навчання за семестровою програмою студентського обміну – безкоштовне. Витрати, пов’язані з перебуванням (проживання, харчування, транспорт та інше) – за власний рахунок студентів.

Основними вимогами є:

• навчання на першому році за освітнім ступенем «магістр» в КНТЕУ або його відокремлених структурних підрозділах;
  • бажана наявність сертифіката, який підтверджує рівень володіння англійською щонайменше на рівні В2.

Претенденти на семестрове навчання за кордоном повинні подати до 25 вересня 2020 р. до Центру європейської освіти (навчальний корпус «Д», кім. 229) заявку на участь.

При собі необхідно мати такі документи:

• закордонний паспорт,
  • копія додатка до диплома,
  • CV у форматі Europass (англійською мовою),
  • мотиваційний лист (англійською мовою).

11.09.2020
остання редакція 13.09.2020