logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Англійська та французька мова для студентів КНТЕУ!

Загальна інформація

До 09 жовтня 2020 року Центр європейської освіти КНТЕУ проводить набір на курси з вивчення англійської та французької мов.

Програма навчання розрахована на інтенсивне вивчення іноземної мови від початкового рівня (А1) до рівня вище середнього (В2).

Записатися на програми вивчення англійської та французької мови можуть студенти усіх факультетів КНТЕУ. Вартість навчання залежить від рівня навчальної програми та кількості навчальних годин. У разі успішного завершення навчальної програми випускники Центру європейської освіти отримують сертифікат.

Випускники, які досконало оволоділи іноземною мовою рівнів В1-В2 мають можливість складати екзамени на отримання міжнародних мовних сертифікатів, а також брати участь у різних формах міжнародної академічної мобільності та програмах подвійного дипломування в рамках угод про співпрацю з європейськими ЗВО – партнерами КНТЕУ.

Подати заявку на навчання можна з понеділка по п’ятницю з 1000 до 1700 в навчальному корпусі «Д», кім. 229 або на електронну адресу eecenter@knute.edu.ua.

Необхідні документи:

  • копія паспорта,
  • заповнена анкета,
  • фото 3х4 (1 шт.)

23.09.2020
433884
1214
остання редакція 24.09.2020
Vega