logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Професор КНТЕУ Караваєв Т.А. бере участь у 9-ому щорічному форумі «Colormix Україна-2020»

Загальна інформація

Професор кафедри товарознавства та митної справи КНТЕУ Караваєв Тарас Анатолійович бере участь у 9-ому щорічному технологічному форумі «Colormix Україна-2020».

Форум відбувається 23-24 вересня у м. Львів і присвячений обговоренню сучасних тенденцій і технологій у виробництві лакофарбових матеріалів (ЛФМ) в Україні і світі.

Караваєв Т.А. відкрив форум доповіддю на тему «Розвиток ринку лакофарбових матеріалів в Україні», яка викликала інтерес та дискусію в учасників заходу. Тарас Анатолійович також бере активну участь в обговоренні виступів інших доповідачів, професійних дискусіях.

Т. Караваєв є знаним в Україні і за кордоном фахівцем у сфері ЛФМ і покриттів, має значну кількість наукових публікацій з цієї тематики, займається детальним дослідженням і аналізом розвитку світового й українського ринку ЛФМ, є членом технічного комітету стандартизації ТК168 «Лаки та фарби».

Нагадаємо, що на початку вересня ц.р. проф. Караваєв Т.А. був одноголосно обраний до складу Ради FATIPEC (Federation of Associations of Technicians for Industry of Paints in European Countries), яка об’єднує технічних спеціалістів та інших фахівців, задіяних у виробництві лакофарбових товарів у країнах ЄС. 

24.09.2020
433884
3842
остання редакція 24.09.2020
Vega