logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Меморандум про співпрацю з юридичною фірмою «Горецький і Партнери»

Загальна інформація

Київський національний торговельно-економічний університет продовжує розширювати співпрацю зі стейкхолдерами.

30 вересня 2020 року відбулася зустріч ректора Київського національного торговельно-економічного університету А. А. Мазаракі та директора юридичної фірми «Горецький і Партнери» О. В. Горецького, під час якої було обговорено питання організації і проведення спільних освітніх, науково-практичних, конкурсних та інших проєктів, а також підписано Меморандум про співпрацю.

Під час зустрічі увага акцентувалася на запити потенційних роботодавців до випускників правничих спеціальностей. Завідувач кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права Н. А. Мазаракі зауважила, що освітні програми повинні формувати у здобувачів компетентності, необхідні на сучасному ринку юридичних послуг, тому досвід та бачення висококваліфікованих адвокатів є беззаперечно важливим.

Діяльність юридичної фірми «Горецький і Партнери» визнана українськими та міжнародними юридичними спільнотами і великий її досвід у наданні широкого спектру правничої допомоги неодмінно стане чинником подальшого удосконалення підготовки майбутніх юристів. Співпраця допоможе формуванню спільного бачення розвитку професії правника та гармонійного поєднання університетської та практичної ланок підготовки.

У заході взяли участь перший проректор з науково-педагогічної роботи КНТЕУ Н. В. Притульська, декан факультету міжнародної торгівлі та права Ю. А. Гончарова, доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права О. С. Можайкіна.

30.09.2020
43220
3602
остання редакція 01.10.2020
433884