Вивчаємо "Антикризове управління банками" з фахівцями НБУ

У рамках вивчення дисциплін «Антикризове управління банком» та «Антикризове управління фінансовою установою» 30 вересня 2020 року відбулася дуальна лекція старшого економіста Другого управління банківського нагляду Департаменту банківського нагляду Національного банку України, канд. екон. наук Гарбара Євгенія Сергійовича та доцента кафедри банківської справи Гербич Людмили Анатоліївни на тему «Особливості визначення та виведення неплатоспроможних банків з ринку» для здобувачів вищої освіти факультету фінансів та обліку 2 і 4 груп другого курсу ОС «магістр», освітня програма «Управління банківським бізнесом».

На лекції  розглянули особливості банківського нагляду за проблемними банками та визнання їх неплатоспроможними, а також механізм виведення таких банків з ринку Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.
Лекція супроводжувалась слайдами про діяльність Національного банку України та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб по роботі з неплатоспроможними банками.

На лекції також були присутні аспіранти та викладачі кафедри банківської справи.

Лекція проводилась у дистанційному режимі в середовищі ZOOM.

остання редакція 01.10.2020