Оголошеннявсі

Професійна (сертифікатна) програма підвищення кваліфікації уперше прийнятих на державну службу

Протягом вересня 2020 року Інститут вищої кваліфікації КНТЕУ реалізовував професійну (сертифікатну) програму підвищення кваліфікації уперше прийнятих на державну службу для працівників Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві.

У програмі висвітлено питання проходження державної служби, європейської та євроатлантичної інтеграції України, економіки і врядування, електронного декларування, державного пенсійного страхування, доступу до публічної інформації, організації діяльності державного службовця, електронного урядування, ділового українського мовлення, соціально-психологічних аспектів професійної діяльності в публічному управлінні, гендерної політики тощо.

Київський національний торговельно-економічний університет гідно представили д.е.н., завідувач кафедри світової економіки Дугінець Г.В., д.юр.н., доцент кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права Запотоцька О.В., к.юр.н., начальник юридичного відділу, адвокат Івасин О.Р., к.е.н., доцент кафедри публічного управління та адміністрування  Ільїна А.О., к.е.н., доцент кафедри менеджменту Присяжнюк А.Ю., к.е.н., доцент кафедри фінансів Савченко Н.Г., к.філол.н., доцент кафедри сучасних європейських мов Тесленко Н.О., д.е.н., професор кафедри економічної теорії та конкурентної політики Уманців Ю.М.

До проведення занять були залучені голова громадської організації "Територіальні ініціативи" Шляхтіна Г.В. та тренер освітніх програм Академії інноваційного розвитку освіти Міністерства освіти і науки України Озерян О.Л.

За результатами навчання проведено онлайн-анкетування, результати якого показали, що слухачі залишилися задоволеними проведеним інститутом навчанням, а їх очікування щодо змісту програми, рівня професорсько-викладацького складу та організації освітнього процесу повністю виправдалися.

остання редакція 02.10.2020