logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Щоденник «KNUTE Career Week-2020». День другий

Загальна інформація

         13 жовтня 2020 року в рамках «KNUTE Career Week-2020» стейкголдери провели заходи, які допоможуть випускникам університету в майбутньому швидше знайти роботу та краще адаптуватись до вимог роботодавців.

         На презентації ТОВ «ДОМІНОС ПІЦЦА ЮКРЕЙН» «Вчимось сьогодні, щоб бути успішними завтра» Рябошапка Оксана Юріївна, фахівець з навчання та розвитку персоналу, розповіла історію створення і розвитку компанії. Здобувачі переглянули відеоролики та дізнались про активне корпоративне життя в компанії, а також про змагання на найшвидшого піцемейкера, які проходять за кордоном. Студенти та аспіранти ставили багато запитань, які cтосуються їх майбутньої діяльності щодо розроблення технологічних карт, періодичності здійснення перевірок якості продукції та інші.

      На презентації ТОВ «ІТ СПЕЦІАЛІСТ» «Від студента до працівника. Перші кроки на шляху до кар'єри в ІТ» Дегтяр Лілія Анатоліївна, Head of HR, розповіла про роботу в ІТ-компанії та вимоги до фахівців, які хочуть працювати в ІТ-бізнесі.

      На майстер-класі АТ КБ «ПРИВАТБАНК» на тему «Онлайн-практика» спікер Вороніна Вікторія розповіла про особливості проходження студентами онлайн-практики та подальшого працевлаштування в компанії.

      Запрошуємо всіх охочих на наступні онлайн-лекції з фахівцями!

13.10.2020
43220
1718
остання редакція 29.10.2020
433884