Вчимося забезпечувати фінансову стабільність з фахівцями НБУ

У рамках вивчення дисциплін «Антикризове управління банком» та «Антикризове управління фінансовою установою» 15 жовтня 2020 року відбулася лекція провідного фахівця НБУ заступника начальника Управління аналізу ризиків реального сектору Департаменту фінансової стабільності Національного банку України Борищука Василя Івановича на тему «Роль Національного банку України в забезпеченні фінансової стабільності» проведена для здобувачів вищої освіти факультету фінансів та обліку ОС «магістр», «бакалавр» та аспіранти освітніх програм «Управління банківським бізнесом» та "Фінансове посередництво" за участю доцента кафедри банківської справи Гербич Людмили Анатоліївни.

Під час лекції розглянули функції Національного банку України щодо забезпечення фінансової стабільності в країні, особливості його макропруденційної політики, проведення стрес-тестування банків та великих позичальників, а також особливості оцінки ризиків реального сектору. Лекція супроводжувалась слайдами про діяльність Національного банку України.

На лекції також були присутні завідувач кафедри банківської справи Шульга Наталія Петрівна та викладачі кафедри банківської справи.

Лекція проводилась у дистанційному режимі в середовищі ZOOM.

остання редакція 19.10.2020
Vega