logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

День захисника в КНТЕУ: під Покровом спорту, дружби та міцності духу

Загальна інформація

З нагоди Дня захисника України 14 жовтня в КНТЕУ відбулися спортивні змагання «MEN`s POWER». Під відкритим небом на території спортивного майданчика зустрілися могутні хлопці, які захищали честь рідного гуртожитку. Загальнокомандне місце гуртожитку визначалося у комплексному заліку за 8 дисциплінами: стрибки на скакалці, присідання з вантажем, настільний теніс, мінне поле, армреслінг, прокантування шини, планка, естафета.

«MEN`s POWER» - подія, метою якої було згуртувати мешканців гуртожитків, нагадати, що активне життя триває! Однак елемент змагання ніхто не скасовував. У результаті запеклої боротьби цього року звання найсильнішого виборола команда гуртожитку №3, ІІ місце посіла команда гуртожитку №2, ІІІ місце посіла команда гуртожитку №1.

Учасники змагань отримали корисні подарунки, а команда-переможець виборола заповітний кубок та була нагороджена сертифікатом на обід у їдальні корпусу «Е».

«Кожен тріумф особливий – не успіх, а маленька вершина, яку гуртожитки подолали. «MEN`s POWER» - це щось зовсім нове для нас, проте неймовірно цікаве! Наша сила – це дружність, працелюбність та міцність духу! Учасники вдячні за організацію, досвід, активне життя в університеті та дуже неочікуваний, проте смачний головний подарунок!» - зауважив Твердоступов Артур, капітан команди-переможця.

Головною нагородою, яку отримали всі учасники та глядачі, стала можливість відчути радість руху та перевірити себе «на міцність». Захід відбувся з дотриманням всіх вимог карантинних обмежень.

Бувайте здорові і спортивні!

14.10.2020
433884
3120
остання редакція 26.10.2020
Vega