Стипендія Еразмус+ для навчання у ЗВО Європи

Стипендія Еразмус+ для навчання у ЗВО Європи

У рамках Програми ЄС Еразмус+ за напрямом КА1 «Навчальна (академічна) мобільність» та угод про співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом, Університетом прикладних наук Вюрцбурґ-Швайнфурт (м. Вюрцбург, Німеччина) та Варненським економічним університетом (м. Варна, Болгарія) оголошується конкурсний відбір студентів на семестрове навчання за економічними та управлінськими спеціальностями.

Університет прикладних наук Вюрцбурґ-Швайнфурт

Кількість грантових місць – 2 особи.Термін навчання – другий семестр 2020-2021 н.р. (березень-липень). Мова навчання – англійська або німецька. Освітній ступінь «бакалавр».

Oбов’язковими вимогами є:

• 2-й або 3-й рік навчання в КНТЕУ;
  • обов’язкова наявність міжнародного мовного сертифікату (IELTS, TOEFL, Cambridge, TestDaf) щонайменше на рівні В2.

Варненський економічний університет

Кількість грантових місць – 1 особа. Термін навчання – другий семестр 2020-2021 н.р. (лютий-червень). Мова навчання – англійська. Освітній ступінь «бакалавр» або «магістр».

Oбов’язковими вимогами є:

• 3-й або 4-й рік навчаня (ОС «бакалавр») 1-й рік навчання (ОС «магістр») в КНТЕУ;
  • обов’язкова наявність міжнародного мовного сертифікату (IELTS, TOEFL, Cambridge) щонайменше на рівні В2.

Претенденти на стипендію повинні подати до 10 листопада 2020 р. до Центру європейської освіти (навчальний корпус «Д», кім. 229) наступні документи:

• копія першої сторінки закордонного паспорту;
  • CV/резюме в форматі Europass (англійською мовою);
  • мотиваційний лист в форматі Europass (англійською мовою);
  • оцінки за весь період навчання в КНТЕУ (англійською мовою);
  • характеристика від факультету (англійською мовою);
  • копія міжнародного мовного сертифікату.

остання редакція 10.11.2020