logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

ЕКО КНТЕУ: GLOBAL TRENDS

Загальна інформація

У рамках відзначення Всесвітнього дня екологічного маркування – World Ecolabel Day 9 жовтня відбувся онлайн-вебінар президента Всеукраїнської громадської організації  "Жива планета" Світлани Берзіної на тему "Новації законодавства у сфері технічного регулювання та маркування харчових продуктів".

Під час зустрічі висвітлено питання щодо значення різноманітних маркувань екологічного змісту, визначено критерії віднесення продуктів до натуральних та органічних у контексті нового законодавства щодо маркування харчових продуктів, охарактеризовано вимоги до екологічних характеристик товарів як предмету закупівлі в рамках виконання нового закону "Про публічні закупівлі", окреслено вимоги до  акредитації органів у сфері оцінки відповідності у сфері екологічної сертифікації та наведено підходи до належного управління екологічними аспектами підприємства.

У режимі дискусії обговорено питання щодо запровадження практик країн ЄС щодо порядку визначення критеріїв до екотоварів, визначення особливостей маркування певних їх груп та проблем неправомірного використання знаків "еко", “біо", "органік" тощо.

У рамках подальшої співпраці заплановано проведення циклу лекцій щодо особливостей формування певних товарних категорій  екотоварів та проблематики протидії практиці greenwashing ("зелений камуфляж").

У заході взяли участь студенти освітніх програм "Товарознавство та комерційна логістика", "Категорійний менеджмент у ритейлі" та  активісти ради студентського самоврядування КНТЕУ.

09.10.2020
433884
2713
остання редакція 26.10.2020
Vega