Швидкість у ногах та філігранна витримка

З метою пропагування здорового способу життя 22 та 23 жовтня відбулися змагання з мініфутболу. Під відкритим небом на території спортивного майданчика зустрілися мужні, відважні, орієнтовані на командну гру, на перемогу й результат, з бажанням в очах, швидкістю в ногах, думкою в пасі та філігранною витримкою – студенти-мешканці гуртожитків КНТЕУ!

У результаті запеклої боротьби звання найсильнішого виборола команда гуртожитку №3, ІІ місце розділили між собою команди гуртожитку №2 та гуртожитку №1, ІІІ місце посіла команда гуртожитку №6, ІV місце - команда гуртожитку №4.

«Ми грали та перемагали самих себе, отримували шалені емоції та незабутні миттєвості! Сила нашої команди – єднання! Ми вдячні університету за можливість розвиватися навіть у вільний час», - зауважив член збірної команди з мініфутболу гуртожитку №3 Гавриловський Назар.

Учасники змагань отримали корисні подарунки - професійні м’ячі, а команда-переможець виборола заповітний кубок!

Бувайте здорові і спортивні!

остання редакція 30.10.2020