logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Онлайн-презентація АТ «Ощадбанк» на тему #ZVISNO_OSHDKOMANDA #ZVISNO_ДОЛУЧАЙСЯ

Загальна інформація

За сприянням Центру розвитку кар’єри 29 жовтня 2020 року відбулася онлайн-презентація АТ «Ощадбанк» на тему «#ZVISNO_OSHDKOMANDA #ZVISNO_ДОЛУЧАЙСЯ.

Головний фахівець відділу підбору персоналу АТ «Ощадбанк» Харченко Анастасія ознайомила здобувачів з історією та стратегією розвитку компанії, метою якої є стати банком-партнером №1 для держави, для бізнесу та для громадян. Спікер розповіла майбутнім банкірам про те, як модернізовано мережу установ – відкрито майже 600 високоефективних відділень нового формату, що перевищує мережі більшості ТОП-5 банків країни. Серед них – 18 інклюзивних, 5 мобільних підрозділів, два з яких (на базі броньованих КрАЗів) працюють вздовж лінії розмежування та в гуманітарно-логістичних центрах на Донбасі.

Здобувачам запропонували долучитись до тридцятитисячної  команди Ощадбанку, що оновлюється і розвивається завдяки лідерським програмам «Ощадлідер» і «Ощадпрофі».

Здобувачі ставили багато запитань, найактуальнішим з яких виявилось питання про можливість проходження практики в онлайн-форматі, спікер запевнила, що АТ «Ощадбанк» наразі розглядає такий формат.

29.10.2020
433884
2810
остання редакція 02.11.2020
Vega