ZOOM-конференція «Офлайн-маркетинг - ключ до успіху в бізнесі?» від Advance Finance Alliance – AFA

До Дня маркетолога та рекламіста у рамках проведення Днів торгівлі за ініціативою кафедри журналістики та реклами, за сприянням ТРОС, РСС ФТМ Київського національного торговельно-економічного університету 29 жовтня 2020 року відбулася ZOOM-лекція на тему «Офлайн-маркетинг - ключ до успіху в бізнесі?» від "Advance Finance Alliance" (AFA), компанії, яка понад 10 років займається Р2Р фінансуванням та управлінням капіталу в Україні.

Василь Прус, спеціаліст з маркетингових комунікацій, стратегічного розвитку бізнесу в «Live»-форматі, поділився практичним досвідом успіху компанії та порушив питання:

• Чому неможливо зараз побудувати інтернет-імперію?
  • Чому саме інструменти офлайн передають емоції, унікальний досвід та жвавість спілкування?
  • Хто і чому захоче дати вам гроші для розвитку бізнесу і до чого тут еволюція?
  • «Соціальна валюта» і чому ми ще платимо за PR?
  • Як стартапу знайти перших 10 клієнтів, які приведуть їм ще 1000?

У рамках конференції 100 студентів різних факультетів КНТЕУ отримали  унікальний контент: в умовах пандемії  дуже ціниться емоційне наповнення, жваве спілкування, підтримка, генерація позитивної інформації та обмін почуттів й енергії, підкреслено роль сторітелінгу, надано пріоритет інструментам  офлайн-маркетингу.

Особлива подяка від компанії "Advance Finance Alliance" (AFA) та спікера Київському національному торговельно-економічному університету, найкращим представникам студентства: Максиму Белінському, Анастасії Черневій, керівнику ТРОС КНТЕУ Діані Файвішенко за організацію зустрічі та Ользі Юсуповій за інформаційну підтримку, а також студентам, які приєднались до конференції.

Посилання на сайт компанії — https://www.afa.com.ua.

Чекаємо нових подій, нових спікерів та нових вражень.

Приєднуйся і дій!

остання редакція 02.11.2020