ІV Всеукраїнський конкурс студентських науково-популярних есе «Трансформація сучасної світосистеми» (дистанційно)

Шановні студенти!

та ГО
Українська асоціація зовнішньої політики»
запрошують вас взяти участь у

ІV Всеукраїнському конкурсі студентських науково-популярних есе на тему: «Трансформація сучасної світосистеми»  (дистанційно)

Мета Конкурсу –  привернення уваги студентської молоді до актуальних міжнародних проблем, розробки пропозицій та рекомендацій щодо їх вирішення і втілення у практику діяльності органів державної влади, місцевого самоврядування та громадських об’єднань України, міжнародних неурядових організацій.

Конкурс проходитиме у два етапи:

– перший етап    –   до 20 листопада 2020 року (термін продовжено до 27 листопада 2020 року)

надсилання робіт на електронну адресу: ufpa.konkurs@gmail.com

– другий етап    –   18 грудня 2020 року

підведення підсумків Конкурсу та оголошення переможців.

До участі в Конкурсі приймаються роботи студентів закладів вищої освіти України за напрямами:

• міжнародні відносини
  • міжнародне право,
  • міжнародні економічні відносини.

З умовами та порядком організації і проведення Конкурсу можна ознайомитися в Положенні про проведення Конкурсу та в  Інформаційному листі про Конкурс студентських наукових робіт.

УЧАСТЬ У КОНКУРСІ – БЕЗКОШТОВНА

РОБОТИ, ЩО НАДІСЛАНІ ПІСЛЯ 27 ЛИСТОПАДА 2020 РОКУ АБО ОФОРМЛЕНІ З ПОРУШЕННЯМ ВИМОГ, ДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ НЕ ПРИЙМАТИМУТЬСЯ

Робоча мова Конкурсу – українська

Контакти та адреса оргкомітету Конкурсу:

Тесленко Наталія Олександрівна
(м. Київ, вул. Кіото, 23, к. Л-302)
тел.: (044) 531-31-02

Григоренко Марина Вікторівна