ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
logo
img

TUG OF WAR-2020

Загальна інформація

Спортивний клуб «ATLANTS» відсвяткував свою четверту річницю і це тільки початок! Проте команда вже домоглася небувалих вершин – впродовж останніх років жіноча та чоловіча збірні КНТЕУ невпинно поповнюють свою скарбницю золотими нагородами чемпіонатів та кубків України, а минулого року саме «атланти» представляли Україну на Чемпіонаті світу в Ірландії.

Пандемія внесла корективи в спортивну підготовку атлетів, проте азарт та туга за змаганнями накопичилися, тому 31 жовтня 2020 року в спортивному манежі №1 відбулися змагання з перетягування канату.

«Кубок «ATLANTS KNUTE-2020» – нова традиція збирати випускників клубу, діючих спортсменів і залучати нове покоління. Ми отримали позитивні емоції та відчули смак змагань, за якими вже так скучили. Мета цього кубку – об’єднати різні покоління спортсменів та обрати команду, яка вже 29 листопада буде представляти рідний КНТЕУ на Кубку України з перетягування канату», – стверджує тренер та ідейний натхненник клубу Цибровський Артем.

У змаганнях брали участь 4 команди, у результаті запеклої боротьби звання найсильнішого виборола команда «Royals ATLANTS», ІІ місце здобула команда «ATLANTS Boss», ІІІ місце – «ATLANTS Bulls», ІV місце – «ATLANTS Junior Team».

На змаганнях був присутній наш видатний спортсмен Новіков Олексій, який у фіналі змагань, вийшовши на заміну, допоміг «Royals ATLANTS» здобути такий бажаний кубок.

За підсумками змагань учасники отримали корисні призи, пам’ятні медалі, а команда-переможець виборола заповітний кубок!