logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Студентський круглий стіл «Облік та оподаткування в умовах міжнародної економічної інтеграції»

Загальна інформація

Кафедрою обліку та оподаткування Київського національного торговельно-економічного університету 4 листопада 2020 року традиційно проведено круглий стіл, присвячений питанням обліку та оподаткування в умовах міжнародної економічної інтеграції.

Із вступним словом на круглому столі виступили Мельниченко С.В., д.е.н., проф., проректор з наукової роботи, Канєва Т.В., к.е.н., доц., декан факультету фінансів та обліку, Фоміна О.В., д.е.н., проф., завідувач кафедри обліку та оподаткування.

У роботі заходу брали участь випускники КНТЕУ Дяденко М.С., консультант у сфері бухгалтерського обліку та оподаткування, Дзюба Л.О., старший бухгалтер ТОВ «Бейкер Тіллі Україна Бухгалтерські послуги», молодші бакалаври, бакалаври, магістри, аспіранти спеціальності 071 «Облік та оподаткування» та студенти Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, викладачі кафедри та ТЕК КНТЕУ.

Розглянуті актуальні питання викликали зацікавленість та дискусію у присутніх.  Студенти виступили зі словами вдячності за організацію круглого столу, на якому обговорено важливі питання, що сприятимуть становленню та професійному зростанню фахівців за спеціальністю «Облік та оподаткування».

04.11.2020
433884
2940
остання редакція 10.11.2020
433884