Студентський круглий стіл «Облік та оподаткування в умовах міжнародної економічної інтеграції»

Кафедрою обліку та оподаткування Київського національного торговельно-економічного університету 4 листопада 2020 року традиційно проведено круглий стіл, присвячений питанням обліку та оподаткування в умовах міжнародної економічної інтеграції.

Із вступним словом на круглому столі виступили Мельниченко С.В., д.е.н., проф., проректор з наукової роботи, Канєва Т.В., к.е.н., доц., декан факультету фінансів та обліку, Фоміна О.В., д.е.н., проф., завідувач кафедри обліку та оподаткування.

У роботі заходу брали участь випускники КНТЕУ Дяденко М.С., консультант у сфері бухгалтерського обліку та оподаткування, Дзюба Л.О., старший бухгалтер ТОВ «Бейкер Тіллі Україна Бухгалтерські послуги», молодші бакалаври, бакалаври, магістри, аспіранти спеціальності 071 «Облік та оподаткування» та студенти Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, викладачі кафедри та ТЕК КНТЕУ.

Розглянуті актуальні питання викликали зацікавленість та дискусію у присутніх.  Студенти виступили зі словами вдячності за організацію круглого столу, на якому обговорено важливі питання, що сприятимуть становленню та професійному зростанню фахівців за спеціальністю «Облік та оподаткування».

04.11.2020
остання редакція 10.11.2020