logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Майстер-клас з використанням сучасного програмного забезпечення «Інноваційна діяльність підприємств України»

Загальна інформація

У рамках проведення заходів до Європейських днів торгівлі в Київському національному торговельно-економічному університеті  04 листопада 2020 року з ініціативи кафедри економіки та фінансів підприємства (на базі платформи zoom) відбувся майстер-клас з використання прикладного рішення «YouControl» на тему «Інноваційна діяльність підприємств України» з використанням сучасного програмного забезпечення з дисципліни «Економіка підприємства».

На зустрічі були присутні студенти, аспіранти та викладачі кафедри. Майстер-клас проводив Михайло Кольцов - тренер з продукту компанії «YouControl». Компанія «YouControl» - це молода українська команда, що створює сервіси для аналізу підприємств, ринків, ділової розвідки та розслідувань.

Під час бесіди розглядались питання практичного використання програмного забезпечення системи «YouControl», студенти брали участь у вирішенні кейсів із визначення підприємств-шахраїв, визначали судову історію, наявність цивільних позовів і кримінальних проваджень, заборгованостей. І, як наслідок, вирішували доцільність колаборації з даним контрагентом із виробленням стратегії подальшої поведінки.

З нетерпінням чекаємо на наступні зустрічі!

04.11.2020
433884
2761
остання редакція 10.11.2020
Vega