Онлайн-тренінги для викладачів від партнера університету мобільного оператора «lifecell»

25 листопада та 10 грудня 2020 року партнер університету компанія мобільного оператора «lifecell» проводить онлайн-тренінги для викладачів. Участь у тренінгу безкоштовна за попередньою реєстрацією.

Запрошуємо всіх охочих!

Всім охочим викладачам взяти участь у тренінгах необхідно надати інформацію (ПІП, контактний номер телефону) Євгенії Тереховській:
evgeniya.terekhovskaya@lifecell.com.ua

остання редакція 16.11.2020