logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Вебінар "Мобільна журналістика: як створювати історії на смартфоні"

Загальна інформація

У рамках дисципліни «Медіадизайн» 10.11-11.11.2020 року студенти Київського національного торговельно-економічного університету за інформаційної підтримки кафедри журналістики та реклами взяли участь в online вебінарі із мобільної журналістики від ГО "Інтерньюз-Україна" та UkraineWorld (проєкт “Історії з України” (Stories from Ukraine) за підтримки Міжнародного фонду "Відродження". 

Спікери порушували та обговорювали зі студентами КНТЕУ основні питання: 

· Ірина Матвіїшин, журналістка ГО “Інтерньюз-Україна” та UkraineWorld, координаторка проєкту “Історії з України”: «Мобільна журналістика та сторітелінг»; «Специфіка створення історій для іноземної аудиторії. Пошук історій та написання сценарію»; 

· Нікіта Мєкєнзін, оператор-постановник, співзасновник креативного агентства "Сofounder agency" та Олександр Назаров, режисер-постановник/оператор: «Інструменти та обладнання необхідні для MOJO»; «Принципи створення привабливого зображення», «Принципи зйомки відео на смартфон». 

Упродовж вебінару студенти опанували прийоми сторітелінгу, секрети написання сценарію, дізналися принципи зйомки та монтажу відео зі смартфона, отримали можливість взяти участь у конкурсі грантів на створення відео в рамках проєкту "Історії з України" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження". 

Особлива подяка організатору події ГО "Інтерньюз-Україна" та UkraineWorld, студентам за активну участь у вебінарі, к.е.н., доценту кафедри журналістики та реклами Діані Файвішенко. 

Чекаємо нових подій, нових спікерів та нових вражень.

11.11.2020
443230
2745
остання редакція 16.11.2020
Vega