logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

ERASMUS +: студентський обмін із провідними ЗВО Європи в умовах пандемії продовжується

Загальна інформація

У Київському національному торговельно-економічному університеті продовжують реалізовуватися проєкти  Європейського Союзу Еразмус+ за напрямом КА1: «Навчальна (академічна) мобільність» з провідними європейськими ЗВО – партнерами, не зважаючи на складну епідеміологічну ситуацію, у якій опинилася світова спільнота в результаті пандемії Covid-19.

У першому семестрі 2020-2021 н.р. двоє студенток КНТЕУ Олександра Ніколаєць та Катерина Зінченко скористалися можливостями стипендіальної програми Еразмус+ та виїхали на семестрове навчання до Університету прикладних наук Вюрцбург-Швайнфурт (м. Вюрцбург, Німеччина). На період карантинних обмежень навчання в цьому ЗВО здійснюється з використанням дистанційних технологій.

Обмін у рамках проєкту Європейського Союзу Еразмус+ є двостороннім. У цьому семестрі студентка за обміном Олександра Тукусер з Варненського економічного університету (м. Варна, Болгарія) навчається в КНТЕУ за спеціальністю «Туризм».

Варто зазначити, що співпраця Київського національного торговельно-економічного університету з Бізнес школою «Ауденсія» (м. Нант, Франція) також продовжується. Наразі студент за обміном з Бізнес школи «Ауденсія» Гаель Квезада-Нот проходить навчання в КНТЕУ за магістерською програмою англійською мовою викладання «Фінансове посередництво».

У другому семестрі 2020-2021 н.р. очікується приїзд ще п’ятьох іноземних студентів за обміном з Франції, Німеччини та Болгарії.

За детальною інформацією щодо проєктів Європейського Союзу Еразмус+ звертатися в Центр європейської освіти (Д-229).

13.11.2020
433884
2993
остання редакція 16.11.2020
Vega