Семінар для аудиторів ДСНС

В Інституті вищої кваліфікації 16-17 листопада відбувся семінар для осіб начальницького складу та працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій «Внутрішній аудит: організація, методика та стандартизація».

У рамках програми семінару Роздобудьком Валерієм Васильовичем, канд. екон. наук, доцентом кафедри фінансового аналізу та аудиту КНТЕУ, сертифікованим аудитором, висвітлено питання: внутрішній аудит та його правове забезпечення; правове забезпечення функціонування внутрішнього аудиту; стандарти внутрішнього аудиту; внутрішній аудит та контроль; контроль публічних закупівель.

У Google Teems до реалізації програми долучилися фахівці електронного майданчика Zakupki.Prom.ua Олена Парфенюк, керівник департаменту держзакупівель, та Катерина Суліменко,  спеціаліст по роботі з державними клієнтами Прозорро.Продажі, які розповіли про практичні аспекти роботи в електронній системі закупівель Prozorro та Prozorrо.Продажі, відповіли на численні запитання учасників.

остання редакція 23.11.2020
Vega