Дистанційне нагородження ТОП-100 найкращих студентів університету

У рамках заходів до Міжнародного дня студента 17 листопада 2020 року в КНТЕУ відбулося дистанційне нагородження ТОП-100 найкращих студентів.

Ректор Анатолій Антонович Мазаракі привітав студентство зі святом, подякував за активність, гарну плідну роботу та високі результати в І-ІІ семестрах 2019/20 навчального року. Усі нагороди та цінні подарунки були передані дистанційно найкращим студентам. За результатами цьогорічного рейтингового оцінювання діяльності здобувачів вищої освіти кращими стали:

Факультет торгівлі та маркетингу
Факультет фінансів та обліку
Факультет міжнародної торгівлі та права
Факультет економіки, менеджменту та психології
Факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу
Факультет інформаційних технологій

Представник КНТЕУ – Максим Белінський завітав до в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Ірини Алєксєєнко та прийняв її привітання з нагоди свята.

Ірина Миколаївна відзначила найкращих студентів подяками за високі досягнення в навчанні та спорті, активну участь у громадській роботі:

1. Стрельчук Діана Миколаївна, факультет фінансів та обліку, III курс освітнього ступеня «бакалавр»;
  2. Воробйов Дмитро Володимирович, факультет торгівлі та маркетингу, III курс освітнього ступеня «бакалавр»;
  3. Борейко Анастасія Ігорівна, факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу, IV курс освітнього ступеня «бакалавр»;
  4. Кравчук Анастасія Вячеславівна, факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу, IV курс освітнього ступеня «бакалавр»;
  5. Білоус Артем Ігорович, факультет міжнародної торгівлі та права, IV курс освітнього ступеня «бакалавр»;
  6. Гостєва Аліна Олександрівна, факультет міжнародної торгівлі та права, IV курс освітнього ступеня «бакалавр»;
  7. Полюхович Аліна Анатоліївна, факультет інформаційних технологій, IV курс освітнього ступеня «бакалавр»;
  8. Бойко Марина В’ячеславівна, факультет фінансів та обліку, IV курс освітнього ступеня «бакалавр»;
  9. Сімоненко Інна Володимирівна, факультет економіки, менеджменту та психології, I курс освітнього ступеня «магістр»;
  10. Молявін Максим Іванович, факультет фінансів та обліку, II курс освітнього ступеня «магістр».

«Сьогодні, на жаль, не маємо змогу зібратися в повному складі. Тому передаємо ці подарунки і вітання через вас. Студентські роки – найкращі. Коли я була студенткою, то брала активну участь у громадському житті вишу, різноманітних молодіжних проєктах. Студентство – рушійна сила прогресу. Знаємо чимало прикладів цікавих розробок, досліджень, авторами яких є саме студенти. Бажаю запал та ентузіазм зберегти якнайдовше. Зі святом вас!» – звернулася Ірина Алєксєєнко.

Щиро подякувавши за подарунки і співпрацю, Максим Белінський додав: «Нагороди отримали найкращі студенти університету. Це – наші лідери в навчальній та позанавчальній діяльності».

Дякуємо вам, дорогі студенти, за активність, сміливість і творчість! Зичимо вам натхнення, наснаги для досягнення нових вершин на славу нашого університету!

остання редакція 25.11.2020