Захист дипломів студентів програми подвійного дипломування «Міжнародне бізнес-адміністрування»

В Асоціації «Український національний комітет Міжнародної торгової палати» (ICC Ukraine)» відбувся захист дипломів студентів Інституту вищої кваліфікації міжнародної програми подвійного дипломування, спільної з Університетом імені Гульєльмо Марконі (Рим, Італія)  «International Master’s in Business Administration» (ІМВА).

Захист пройшов під головуванням президента Асоціації, д.е.н., професора Щелкунова Володимира Ігоровича та членів комісії: д.е.н., завідувача кафедри світової економіки, гаранта освітньої програми «Міжнародне бізнес-адміністрування» Дугінець Ганни Володимирівни, директора Інституту вищої кваліфікації Бідюк Алли Миколаївни.

остання редакція 26.11.2020
Vega