logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

«KNUTE VOLLEYBALL CUP-2020»: блоки ставив досвід, а «ейси» забивала майстерність

Загальна інформація

З нагоди Міжнародного дня студентів 17-19 листопада в КНТЕУ відбувся спортивний турнір «KNUTE VOLLEYBALL CUP-2020». На волейбольному полі в манежі №2 зустрілися 10 команд, які представляли рідний факультет, гуртожиток або власну збірну.

«Цими днями на полі були емоції, крики, але в найвідповідальніші моменти передачі віддавав здоровий глузд, блоки ставив досвід, а «ейси» забивала майстерність!» - зауважила палкий вболівальник волейболу, заступник декана факультету торгівлі та маркетингу Голік Оксана Василівна.

У результаті запеклої боротьби звання найсильнішого та I місце виборола команда «Шалені» гуртожитку №3, ІІ місце посіла «Збірна Світу», до складу якої входили представники різних факультетів, ІІІ місце посіла команда ФРГТБ «White Tiger`s».

Учасники змагань отримали смачні подарунки, а команда-переможець виборола заповітний кубок та була нагороджена святковим тортом.

«KNUTE VOLLEYBALL CUP-2020» - особлива звитяга, з вересня ми поступово відроджувалися після карантину, почали зустрічатися та грати для себе, і як тільки з’явилася нагода, то з радістю погодилися командою зіграти в цьому турнірі. Напевно головним важелем успіху були – тактика та нестримне бажання. Учасники вдячні, що, незважаючи на обставини, активне життя в університеті триває!» - відзначив Журбей Дмитро, капітан команди-переможця.

Захід відбувся за сприянням доцента кафедри фізичної культури Коропа Михайла Юрійовича та з дотриманням усіх вимог карантинних обмежень.

Грайте та перемагайте!

19.11.2020
433884
2193
остання редакція 26.11.2020
Vega