Студентський круглий стіл «Зона вільної торгівлі Україна – ЄС у парадигмі світової геополітики»

В рамках Global Trade Days кафедра філософії, соціології та політології факультету міжнародної торгівлі та права 11 листопада 2020 року провела студентський круглий стіл «Зона вільної торгівлі Україна – ЄС у парадигмі світової геополітики». Захід відкрила завідувач кафедри філософії, соціології та політології, професор, д.філос.н. А. А. Кравченко, яка наголосила на важливості студентських наукових досліджень та побажала натхнення усім учасникам. Модератором круглого столу був доцент кафедри філософії, соціології та політології, к.іст.н. Л. В. Губицький. В обговоренні  взяли  участь студенти ФМТП 1 курс 5 групи, ФФО 1 курс 1 групи, ФТМ 2 курс 21 групи.

Доповідачі:

1. ФТМ 2 курс 21 група Соколова Катерина «Міжнародні інтеграційні та дезінтеграційні процеси»
  2. ФМТП 1 курс 5 група Шульгач Іван «Процес переговорів щодо підготовки Угоди про зону вільної торгівлі Україна-ЄС»
  3. ФМТП 1 курс 5 група Поліщук Марина «ЄС-Україна: поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі»
  4. ФМТП 1 курс 5 група Скляр Олена «Зона вільної торгівлі Україна-ЄС: переваги та недоліки»
  5. ФМТП 1 курс 5 група Жамойтіна Тетяна «Український експорт до ЄС»
  6. ФФО 1 курс 1 група Сінтюк Яна «6 років вільної торгівлі з ЄС: якою має бути нова стратегія України?»
  7. ФФО 1 курс 1 група Толмач Анна «Підготовка угоди про зону вільної торгівлі Україна-Туреччина»

Запропоновані доповідачами теми, викликали зацікавлення серед учасників.

Велика вдячність учасникам та організаторам круглого столу за підготовку та участь. Бажаємо усім студентам-пошуковцям натхнення та звершень на науковій ниві.

остання редакція 25.11.2020