Національна інформаційно-роз'яснювальна кампанія «Виходь на світло!»

Державна служба України з питань праці відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України від 5 вересня 2018 року № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» проводить національну інформаційно-роз'яснювальну кампанію про переваги задекларованої праці та ризики незадекларованої праці для працівників і роботодавців. Назва кампанії - «Виходь на світло!».

Метою кампанії є підвищення рівня обізнаності громадян про незадекларовану працю, а також поінформувати працівників, роботодавців і студентську молодь про переваги задекларованої праці та ризики незадекларованої праці.

Інформування здійснюється шляхом розповсюдження друкованих, онлайн і відеоматеріалів через державні органи, соціальних партнерів, медіа тощо. Крім того, ці матеріали включають номер телефонної гарячої лінії і посилання на веб­сайт Держпраці - розділ «Подолання незадекларованої праці», де розміщена вся необхідна інформація для цільових груп.

Незадекларована праця це проблема в Україні!

Незадекларована праця, не захищає ваші трудові та соціальні права!

Наймаєте працівників? До початку їхньої роботи не забудьте виконати три прості кроки!

Контактні особи для уточнень:
Олена Коновалова - заступник директора департаменту з питань праці Держпраці (konovalova@dsp.gov.ua, (044) 234 52 70);

Марія Семовоник - комунікаційний менеджер ГО «Комунікації для змін» (mariasemovonik@gmail.com, (+38) 050 443 66 29)

остання редакція 02.12.2020