Вебінар «Виробництво та рітейл: нові тренди у взаємодії та конкуренції»

Сучасні реалії породжують нові тренди у взаємодії підприємств, організації роботи їх роботи, потребах і вимогах споживачів та розвитку торгівлі загалом. Саме їх,  27 листопада, на вебінарі обговорювали Гаврилечко Юрій Володимирович зі студентством.

Актуальність теми та особистість лектора залучили до участі більше 100 студентів бакалаврату та магістратури факультетів торгівлі та маркетингу, фінансів та обліку, міжнародної торгівлі та права таких освітніх програм:

• «Митна справа», «Товарознавство і комерційна логістика», «Організація оптової та роздрібної торгівлі», «Маркетинг», «Логістика та управління ланцюгами постачання»;
  • «Облік і оподаткуваня»;
  • «Міжнародний бізнес».

Лектор представив історичний екскурс розвитку торгівлі, виокремив та проаналізував основні тенденції у взаємодії та конкуренції виробників та рітейлерів, а студенти навели відповідні приклади та у режимі дискусії висловили ставлення до тих чи інших аспектів. Загалом, обговорення розвивалось за такими напрямами:

• Посилення взаємодії рітейлерів та виробників;
  • Перспективи традиційної торгівлі після послаблення карантинних обмежень;
  • Диверсифікація діяльності підприємств як спосіб пристосування до нових реалій;
  • Розвиток логістики як однієї з конкуретних переваг при здійсненні електронної торгівлі;
  • Віддалена робота (онлайн) працівників – зручність та зниження витрат чи поступовий перехід до зайнятості 24/7;
  • РРО, програмні РРО та фіскалізація загалом.

Спільно зі студентами було визначено можливі напрями наступних зустрічей.

Довідково:

Гаврилечко Юрій Володимирович – відомий експерт-аналітик, активний ініціатор та учасник обговорення актуальних проблем економіки та рітейлу в професійному середовищі, у засобах масової інформації; організатор пресконференцій, модератор круглих столів, тренінгів з аналізу політики і систем державного устрою; консультант народних депутатів, керівників органів виконавчої влади, представників бізнесу; автор більш ніж 500 публікацій, серед яких монографія, навчальний посібник, статті з соціальної політики, трудового права, політики стосовно осіб з інвалідністю, пенсійного забезпечення, соціального страхування, бюджетної, зовнішньоекономічної, енергетичної політики, макроекономіки у таких виданнях: «Контракти», «Главред», «Київський телеграф», «Столичні новини», «Комсомольська правда», «Аргументи і факти», «Голос України», «Газета по-українськи», «Праця і закон», «Пенсія» та ін.

остання редакція 03.12.2020