logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Онлайн-брифінг «Торговельно-економічна політика держави в умовах гібридної війни»

Загальна інформація

З нагоди старту нового проєкту КНТЕУ 30 листопада 2020 року відбувся онлайн-брифінг «Торговельно-економічна політика держави в умовах гібридної війни». Проєкт реалізується Київським національним торговельно-економічним університетом за підтримки Національного фонду досліджень України («Підтримка досліджень провідних та молодих вчених»).

Захід відбувся за участю представників проєкту Г. В. Дугінець (завідувач кафедри світової економіки), Н. А. Мазаракі (завідувач кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права), Н. Г. Калюжної (професор кафедри світової економіки), Л. Г. Саркісян (доцент кафедри світової економіки). У ньому також взяли активну участь викладачі та студенти КНТЕУ.

Онлайн-брифінг був присвячений обговоренню особливостей впровадження проєкту. Г. В.  Дугінець представила проєкт та основні деталі його реалізації, умови проведення досліджень та формування результативної складової. Н. Г. Калюжна провела коротку презентацію проєкту, під час якої представила пріоритетні напрями досліджень та їх актуальність у сучасних умовах на міжнародному та національному рівнях.

Тематична спрямованість проєкту викликала зацікавленість учасників онлайн-брифінгу та сприяла залученню молодих вчених до активної дискусії щодо особливостей його впровадження.


Усі запитання та побажання щодо участі або реалізації проєкту просимо надсилати на електронну адресу g.duginets@knute.edu.ua

30.11.2020
433884
2462
остання редакція 03.12.2020
Vega