Онлайн-лекція Пахомова О. В. "Порядок переміщення товарів під митним контролем"

У четвер 19 листопада 2020 року у рамках Global Trade Days за сприяння кафедри міжнародного менеджменту факультету міжнародної торгівлі та права відбулася лекція Пахомова Олега Вікторовича, заступника начальника відділу митного оформлення №2 митного поста «Східний» Київської міської митниці.

Серед обговорених питань: особливості роботи митних органів в умовах пандемії, реорганізації митниці, напрями подальшого розвитку. Студенти дізналися про сучасні форми декларування, особливості декларування товарів, обмеження та заборони щодо переміщення товарів через митний кордон, у тому числі для перевезень різними видами транспорту, види відповідальності за порушення митних правил.

Дякуємо Олегу Вікторовичу і всім учасникам заходу! Маємо надію на подальшу співпрацю та нові зустрічі!

остання редакція 07.12.2020