Workshop "Вебаналітика в E-commerce"

Студенти КНТЕУ 4 грудня 2020 року мали змогу поспілкуватися з випускником університету, а наразі незалежним вебаналітиком, сертифікованим спеціалістом Google Analytics, лектором академії інтернет-маркетингу Web Promo Experts  Максимом Гапчуком.

Питання, які були розглянуті з використанням значної кількості кейсів та прикладів:

• 4-P в  E-commerce
  • Джерела трафіку, платформи, способи комунікації
  • Що про вас знає Google та власники сайтів?
  • Для чого бізнесу вебаналітика?
  • Як можна підвищити ефективність інвестицій у трафік?
  • Як працювати з конверсією сайту

Лектор подякував раді студентського самоврядування і викладачам кафедри торговельного підприємництва та логістики за запрошення і, побажавши студентам «знайти себе» після закінчення університету,  відзначив  наскільки важливо займатись справою, яку любиш.

остання редакція 11.12.2020
Vega