logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Онлайн-дискусія «Роль Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та громадянина»

Загальна інформація

У Київському національному торговельно-економічному університеті 10 грудня 2020 року відбулася онлайн-дискусія «Роль Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та громадянина» студентського активу з директором департаменту моніторингу соціальних прав Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Світланою Аркадіївною Глущенко.

Пані Світлана привітала учасників зустрічі з Міжнародним днем прав людини. Зазначила, що Україна безпосередньо брала активну участь у підготовці й прийнятті міжнародно-правових документів у галузі прав і свобод людини. Конкретні пропозиції української сторони були враховані і знайшли відображення у Загальній декларації прав людини, інших міжнародно-правових актах. Втіленням високих цілей Декларації в життя стало запровадження в Україні інституції Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Під час зустрічі представник омбудсмана розповіла про особливості та складність роботи Уповноваженого з прав людини, про ті хвилювання, які їм доводиться переживати разом з людьми, права яких було порушено. Зустріч проходила у форматі відкритого діалогу, під час якого кожен з учасників мав можливість поставити хвилюючі питання та отримати вичерпну інформацію від спікера.

Щиро дякуємо Світлані Аркадіївні за цікаву бесіду та з нетерпінням чекаємо наступної зустрічі.

10.12.2020
433884
2497
остання редакція 14.12.2020
Vega