logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Вперше в Україні відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт магістрів спеціалізації «Цифровий маркетинг»

Загальна інформація

Протягом 8-9 грудня 2020 року відбулась знакова подія в житті КНТЕУ. Вперше в Україні відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт зі спеціалізації «Цифровий маркетинг» спеціальності "Маркетинг".

Стрімке поширення новітніх цифрових технологій вплинуло на зміни в поведінці споживачів, що призвело до появи нових бізнес-моделей сучасних компаній та, відповідно, трансформації маркетингу на цифровий. Кафедра маркетингу КНТЕУ вчасно виявила незадоволену потребу роботодавців на ринку праці у високопрофесійних маркетологах, які спеціалізуються саме у сфері цифрового маркетингу. У 2019-2020 н.р. відбувся перший набір магістрів за освітньою програмою «Цифровий маркетинг», які сьогодні успішно захистились!

Головою екзаменаційної комісії була кандидат економічних наук Писаренко Наталія Леонідівна, професор програми Executive MBA, GMBA, UMBA міжнародного інституту бізнесу, керівник проєкту досліджень «Consumer activism», UK.

Члени комісії, магістри, присутні на захисті викладачі - всі відчули святковість події, а також задоволення від результатів захисту. Доповіді і презентації були на високому рівні. Відчувалось, що студенти поряд з навчанням опанували цифровий маркетинг на практиці і саме така спрямованість робіт викликала неабиякий інтерес усіх присутніх.

Від усього серця сподіваємось та віримо, що день захисту запам’ятався шановним магістрам, як один з найважливіших та найщасливіших у їхньому житті. А знання, отримані в КНТЕУ, сприятимуть досягненню неймовірних висот у професії!

Гарант освітньої програми «Цифровий маркетинг»,
канд. екон. наук, доц., доцент кафедри маркетингу
Янковець Тетяна Миколаївна

09.12.2020
433884
2699
остання редакція 14.12.2020
Vega