logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Від КНТЕУ до школи: добра традиція

Загальна інформація

Викладачами кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю доцентом Пасальським Б. К. і старшим викладачем Чикун Н. Ю. 8 грудня 2020 р. проведено День гостинності для старшокласників Українського коледжу імені В. О. Сухомлинського.

У форматі спільної відеоконференції на платформі Zoom презентовано університет, освітньо-професійні програми та можливості і перспективи, які надає навчання в КНТЕУ.

Студенти КНТЕУ Козюра Анастасія та Гавліцький Дмитро поділились своїми враженнями про особливості та переваги навчання в університеті. Базилевська Ірина, Крук Анна, Козюра Анастасія, Гулюк Катерина, Гормілова Катерина у форматі бліц-інфо висвітлили питання безпечності та якості харчових продуктів, формування товарних категорій.

Активну участь у проведенні заходу взяли старшокласники, які висловлювали свою думки та демонстрували набуті знання, виявили вмотивованість щодо навчання в університеті.

Вдячні за плідну співпрацю адміністрації та вчителям Українського колежу імені В.О. Сухомлинського, заступнику директора з НВР Хайруліній Т. Г., вчителю хімії Крумкач А. А. в організації та проведенні заходу.

Чекаємо на зустріч у КНТЕУ!

08.12.2020
433884
2566
остання редакція 14.12.2020
Vega