Успішний старт захистів ВКР. Майбутні банкіри презентували свої роботи представникам банків у Незалежній асоціації банків України

8 грудня 2020 року на кафедрі банківської справи КНТЕУ відзначилося початком публічного захисту випускних кваліфікаційних робіт зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» за спеціалізацією «Банківська справа». Традиційно кафедра банківської справи організувала цей захід спільно з партнерами – стейкголдерами, з якими здійснюється співпраця на постійній основі. Захист відбувся в режимі онлайн на базі Незалежної асоціації банків України.

В обговоренні результатів наукових досліджень здобувачів-магістрів брали участь 16 осіб, серед яких представники Національної асоціації банків України (НАБУ) в особі виконавчого директора Олени Коробкової, голови Апарату Інни Богатих, координатора комітету з питань регуляторної політики та комплаєнсу Ірини Вахницької та Валентини Орлюк, ПАТ «Банк Восток» в особі заступника голови правління Лії Мороховської, АБ «Банк «Південний» в особі директора департаменту ризик-менеджменту Оксани Азарової та директора з ризиків Вікторії Скоч, АКБ «Індустріалбанк» в особі керівника Апарату голови правління Віталія Гдичинського, ПАТ  «УкрСиббанк» в особі керівника напрямку роботи зі студентами та молодіжними організаціями UKRSIBBANK BNP Paribas Євгенії Крулько, АТ «Ощадбанк» в особі головного фахівця відділу підбору та адаптації персоналу Центрального апарату департаменту по роботі з персоналом Анатолія Миська. Захід відбувся під головуванням директора Департаменту відкритих ринків Національного банку України, канд. екон. наук Олексія Лупіна. Модератором заходу була д.е.н., професор кафедри банківської справи Наталія Шульга.

Перед початком захистів перед студентами виступила Олена Анатоліївна Коробкова, виконавчий директор НАБУ.

До захисту були представлені випускні кваліфікаційні роботи 6 студентів – Вікторії Гербич (керівник – к.е.н., доц. Плісак Т.О.), Діани Остренської (керівник – д.е.н., проф. Шульга Н.П.), Олега Симоненка (керівник – к.е.н., доц. Гербич Л.А.), Діани Семенової (керівник – к.е.н., доц. Еркес О.Є.) та Ірини Левонюк (керівник – д.е.н., проф. Шульга Н.П.), Дмитра Федоренка (керівник – к.е.н., доц. Гербич Л.А.). У роботах досліджені проблеми оцінки стійкості банківської системи та достатності її капіталу для покриття банківських ризиків, антикризового управління, ранньої діагностики неплатоспроможності банків, управління непрацюючими кредитами, діагностики репутаційного ризику, інформаційного забезпечення оцінки вартості банку.

Наприкінці захисту перед студентами виступили Олексій Лупін (НБУ), Вікторія Скоч (Банк «Південний»), Ірина Вахницька (НАБУ), Оксана Азарова (Банк «Південний»), Інна Богатих (НАБУ), Віталій Гдичинський (АКБ «Індустріалбанк»), Євгенія Крулько (АТ «УкрСиббанк»), Наталія Шульга (КНТЕУ), Людмила Козарезенко (КНТЕУ), Тетяна Плісак (КНТЕУ). Усі учасники захисту одностайно відмітили високий рівень теоретичних напрацювань, глибину аналітичних досліджень, реалістичність та обґрунтованість пропозицій, які доречно врахувати НБУ під час розробки нормативно-правових актів та менеджменту банку при подальшій розбудові системи управління відповідно до викликів сьогодення.

Кафедра банківської справи щиро вдячна нашим партнерам за якісну організацію захисту та надання свого майданчика для обговорення результатів студентських досліджень.

остання редакція 14.12.2020
Vega