Онлайн-зустріч зі студентами «Проблематика особливостей роботи адвоката та адвокатських спільнот з бізнес-структурами»

У Національній асоціації адвокатів України за участю Комітету з питань захисту бізнесу та інвесторів, молодіжного комітету НААУ - «UNBA NextGen» спільно із Київським національним торговельно-економічним університетом 10 грудня 2020 року відбулась онлайн-зустріч зі студентами на тему «Проблематика особливостей роботи адвоката та адвокатських спільнот з бізнес-структурами».

Онлайн-дискусія організована в рамках Всеукраїнського тижня права, до Міжнародного дня прав людини.

Модераторами заходу були:

• Олена Кононець, адвокат, к.ю.н., доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права КНТЕУ, член Комітету з питань захисту бізнесу та інвесторів НААУ;
  • Олена Мироненко-Шульган, адвокат, член ради молодіжного комітету НААУ - «UNBA NextGen».

Олена Мироненко-Шульган розкрила питання доступу до професії адвоката, умов за яких можна скласти кваліфікаційний іспит для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, а також розповіла про якості майбутнього правника, які зможуть зробити його конкурентноспроможним на ринку юридичної праці. Адвокат порекомендувала учасникам бізнес-літературу, необхідну сучасному фахівцю.

Олена Кононець розповіла студентам про особливості роботи адвоката, у контексті:

• здійснення представництва в Європейському Суді;
  • діяльності адвоката в бізнес-сегменті;
  • правових аспектів захисту прав та законних інтересів бізнесу;
  • реалізації правозахисної функції адвоката з інвесторами.

Наприкінці зустрічі Олена Мироненко-Шульган вручила Олені Кононець інформаційні брошури для студентів КНТЕУ. У матеріалі описано хто такий адвокат, чим відрізняється юрист від адвоката, а також розміщено інформацію про Національну асоціацію адвокатів України та молодіжний комітет "UNBA NextGen".

Велика подяка всім організаторам та учасникам заходу!

остання редакція 14.12.2020
Vega